Ubezpieczenia komunikacyjne

  • Tanie ubezpieczenie Autocasco Gdynia

    Autocasco – to dobrowolne ubezpieczenie  na wypadek uszkodzenia, utraty lub zniszczenia pojazdu wersji pełnej oraz w mini wersji (tzw. Minicasco)- samodzielnie lub w pakiecie. Autocasco zapewnia pokrycie kosztów naprawy bądź gwarantuje odszkodowanie w sytuacjach takich jak np. stłuczka, akty wandalizmu, utrata pojazdu w wyniku kradzieży.

  • Ubezpieczenie OC i AC Gdynia

    Najlepszym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia swojego pojazdu lub floty aut Twojej firmy jest ubezpieczenie samochodu – OC, AC, NNW. Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego pakietu – dostosujemy go do Twoich potrzeb i oczekiwań.

    Różnorodność oferty pozwala nam dobrać  odpowiednie rozwiązania pod kątem zakresu jak i wysokości opłacanej składki. Proponowane przez nas ubezpieczenia komunikacyjne  samochodów są stworzone z myślą o zabezpieczeniu pojazdu, kierowcy i pasażerów przed  nieprzewidzianymi zdarzeniami.

    W naszej ofercie dostępne są pakiety od wszelkich ryzyk (ALL RISK) oraz w ryzykach wybranych .

Zostaw numer oddzwonimy!

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Barszcz.pl w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną i przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Maciej Barszcz oraz w imieniu partnerów.